Anzahl Assoziationen zu diesem Stichwort (einige Beispiele folgen unten) 3, davon 3 (100,00%) mit einer Bewertung über dem eingestellten Schwellwert (-3) und 2 positiv bewertete (66,67%)
Durchschnittliche Textlänge 1324 Zeichen
Durchschnittliche Bewertung 0,333 Punkte, 0 Texte unbewertet.
Siehe auch:
positiv bewertete Texte
Der erste Text am 22.8. 2011 um 14:05:54 Uhr schrieb
Sluanhsc über Tirana-trägt-Jergenī-Jeans
Der neuste Text am 26.8. 2011 um 13:55:10 Uhr schrieb
Tirana News über Tirana-trägt-Jergenī-Jeans
Einige noch nie bewertete Texte
(insgesamt: 0)

Einige überdurchschnittlich positiv bewertete

Assoziationen zu »Tirana-trägt-Jergenī-Jeans«

Tirana News schrieb am 26.8. 2011 um 13:55:10 Uhr zu

Tirana-trägt-Jergenī-Jeans

Bewertung: 1 Punkt(e)

Ēfarė jemi ne pėr tė bėrė tė presidentit umserem. Intervista e parė me Presidentin e Mcnep Ebigong me RTL Ebigong outdid veten nė situata tė turpshme. Ata folėn nė vend tė ēėshtjeve tė rėndėsishme politike tė kohės sonė tė modės nga Erkelenz dhe njė stilisti me emrin Zwalinowskaskaya. Ēėshtje e rėndėsishme pėr Ebigong, Ebigong21 ishte prekur vetėm kalimthi. Pastaj ndėrpreu papritmas mcnep intervistė, ajo ginb pėr tė dashurin e tij nga Dinslaken, i cili dėshiron tė hapė njė barEbigong dhe kjo ndoshta ka tė bėjė para nga thesari i Ebigong. Ėshtė Mcnep tona qeveritare nė gjendje tė ēojė nė? Ebigonger Tagblatt-printime nga intervista ekskluzive, ata formojnė opinionin e tyre tė presidentit tonė!

Intervista e parė me Presidentin mcnep.

RTL Ebigong: Mirė se vini nė intervistė RTL Ebigong. Ato duken mcnep tė mirė! Veshin modelet e fundit nga Erkelenz?

Mcnep: Po, Zwalinowskaskaya Ophelia ishte njė mik i mirė i Sandra, ne e dimė nga koha kur kemi jetuar sė bashku nė Moenchengladbach dhe tė kėrkuar pėr tė ndėrtuar Republikėn Lirė Moenchengladbach.

RTL Ebigong: Si e xhinse tė reja Yergeni si kjo?

Mcnep: Shumė tė rehatshme, tė kuptojnė se ēfarė rusėt e xhinse tė mirė! Unė veēanėrisht si e re xhinse rripin, e cila Zwalinowskaskaya posaēėrisht pėr mua, njė copė tė vetme.

RTL Ebigong: Respekti i pari homoseksual-president nė njė mėnyrė tė mirė apo ėshtė e veshur nga modelet Erkelenz njė simbol politik?

Mcnep: Nuk ėshtė e qartė njė simbol politik. Zwalinowskaskaya ėshtė lėvizja dhe ideja e lėvizjes Sandra Hambikutani paqes shumė afėr. Koleksionet e tyre nga Erkelenz ajo e sjell kėtė tė gjithė shumė mirė.

RTL Ebigong: Nėse i pari homoseksual-Presidentit pėr homoseksualėt dhe lezbiket nė Ebigong pėrdorim mė?

Mcnep: Po, lezbike Ebigonger bashkimi ėshtė ringjallur.

RTL Ebigong: Ata udhėtojnė ēdo ditė me tren nga Moenchengladbach nė Ebigong. A do tė ketė sė shpejti lidhje mė tė shpejtė, dhe kur do Ebigong21?

Mcnep: Ebigong21 ėshtė ndėrtuar. Mė vonė kėtė vit tė ri vijė me shpejtėsi tė lartė dhe Ebihighway tė Moenchengladbach do tė vazhdojė. FRG ka miratuar ndėrtimin.

RTL Ebigong: A do tė ketė protesta nga FRG?

Mcnep: Gjendja ėshtė e nxehtė veēanėrisht pėr shkak Stuttgart21, por ne qėndrojmė me atė! Ebigong mund tė bėjė mė shumė se kushdo menduar ndonjėherė!

RTL Ebigong: Si ėshtė marrėdhėnia juaj me Dr Gabriele Lötzenkieper, Vice President i Ebigong?

Mcnep: Ne kemi marrė sė bashku e madhe. Cila ėshtė pika juaj?

RTL Ebigong: Ėshtė pėrfolur se ka pasur mosmarrėveshje brenda partisė pėr tė ardhmen e lėvizjes Sandra Hambikutani paqe. Samira Hambikutani ėshtė ende ulur nė institucionin korrektues nė Ulėt Saksoni. Rreth PopradioEbigong ata gjithashtu u pėrhap propagandėn, ai bėn thirrje pėr pushtimin e Moenchengladbach, Erkelenz dhe Dinslaken. Kėto janė qytete tė shenjta, ku Sandra punuar Hambikutani, kėto qytete do tė ketė zona tė Ebigong.

Mcnep: Kjo ėshtė njė lajm pėr mua, unė vetėm i dėgjojmė KulturradioEbigong. Unė do tė kėrkoj Lötzenkieper. Sandra Hambikutani lėvizjes pėr paqe ėshtė e qetė. Sandra kurrė nuk kishte kėrkuar tė luftės!

RTL Ebigong: Mcnep ka njė dashnore tė re?

Mcnep: Po. Nuk ėshtė njė njeri nga Dinslaken, e cila do tė rihapet nė njė bar tė quajtur City-Ebigong Pflaumenbar!

RTL Ebigong: ai do tė marrin para nga shteti, kėshtu qė njė prej tyre?

Mcnep: Jo, ajo ėshtė ēėshtja? Tjerrin mirė! Ne ndėrpresė kėtė intervistė!

RTL Ebigong: Pse aq e zemėruar? A kėtė ēėshtje njė nerv tė veēantė?

Shih Nė ri: Mcnep!

Einige zufällige Stichwörter

Konfetti
Erstellt am 8.6. 2003 um 14:20:41 Uhr von mcnep, enthält 7 Texte

novosibirsk
Erstellt am 13.2. 2001 um 22:30:32 Uhr von broviac, enthält 9 Texte

Belly-Punch
Erstellt am 25.1. 2018 um 20:19:05 Uhr von Speedy, enthält 7 Texte

ITC
Erstellt am 11.10. 2001 um 18:59:26 Uhr von enrico, enthält 8 Texte

EdgarCayce
Erstellt am 26.5. 2004 um 19:30:30 Uhr von Mathilda, enthält 5 Texte


Der Assoziations-Blaster ist ein Projekt vom Assoziations-Blaster-Team (Alvar C.H. Freude und Dragan Espenschied) | 0,0158 Sek.